Move Pain Free , Eat Guilt Free

مجموعه فیت فکتوری واقع در نیاوران، تنها مجموعه ورزشی می باشد که تمامی نیازهای یک ورزشکار حرفه ای را پوشش می دهد و دارای بخش ها زیر می باشد.

بخش ورزشی V45 :
در باشگاهی با تجهیزات مدرن و محیطی دلچسب و حرفه ای، آماده خدمت رسانی به ورزشکاران عزیز هستیم. سبک های تمرینی مختلف برای ورزشکاران عزیز و با کادری مجرب و حرفه ای پذیرای شما دوستان عزیز هستیم. مدت زمان تمرین ها 45 دقیقه می باشد و از سبک های تمرینی EMOM, ARAP و … استفاده می شود. V45 یک لایف استایل !!

بخش شیرینی ورزشی :

بخش شیرینی های رژیمی و ورزشی می باشد. در این کارگاه ما به تولید شیرینی های رژیمی بدون قند و شکر و همراه با پودر پروتیین وی برند Muscle tech استفاده می شود. شیرینی ها بدون قند و شکر و در صورت نیاز مشتری از شیرین کننده های گیاهی مثل استویا یا اریتریتول استفاده می شود. برای دیدن محصولات به بخش محصولات ما در وبسایت یا صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید

بخش غذایی :
تولید انواع سالاد های رژیمی و مناسب با رژیم های خاص مشتریان عزیز، فیت فکتوری رو حسابی کامل تر کرده

بخش سفرهای ورزشی :

برگزاری تورهای ورزشی در تهران و شهرستان ها، یکی از مهیج ترین برنامه های این مجموعه می باشد. از انجایی که محیط باشگاه باعث خستگی می شود، سعی کردیم که با رعایت نکات اصولی و شرعی، تمرین ها رو به فضای باز و خارج از محیط باشگاه برده و تجربه فوق العاده ای رو براتون فراهم کنیم.